Autor
Kategorie Bez kategorii

11 i 12 grudnia 2014 roku odbędzie się III edycja Wieczoru Cudów organizowanego przez Zespół Szkół Niepublicznych im. Emanuela Bułhaka. Ideą organizacji tego wydarzenia jest spełnienie marzenia dziecka z chorobą nowotworową. Marzenie zostanie spełnione właśnie podczas Wieczoru Cudów, przy tej okazji odbywa się również licytacja na rzecz Fundacji „Nasze Dzieci” przy Kl. Onk. w IPCZD.

Pierwszy Wieczór Cudów odbył się w 2012 roku w Szkole Podstawowej. Spełniono wtedy życzenie Kuby, który otrzymał  wymarzonego psa. Aukcję poprowadził Rafał Królikowski. W 2013 roku spełniono marzenie Mateusza i Asi, którzy otrzymali tablety. Aukcja odbyła się w dwóch szkołach – Szkole Podstawowej oraz w Gimnazjum, gośćmi specjalnymi i jednocześnie prowadzącymi aukcję byli Maciej Kurzajewski i Rafał Królikowski.

Ze względu na ogromne powodzenie akcji, która powoli staje się już tradycją w Zespole Szkół Niepublicznych im. Bułhaka, w tym roku również zostanie spełnione marzenie dwójki dzieci – Magdy i Janka. Magda otrzyma psa. Jasiek to fan kolejnictwa, który marzy o przejażdżce kolejką w Biskupinie oraz zwiedzaniu muzeum. W tym roku aukcje  również poprowadzą Rafał Królikowski i Maciej Kurzajewski. Przedmioty na licytacje przekazali m.in. Katarzyna Nosowska i Jarosław Kuźniar.