Autor
Kategorie Bez kategorii

Podczas ostatniej licytacji na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia padł rekord licytacji. W czasie audycji Zapraszamy do Trójki udało się zebrać aż 292 932 zł! Najpopularniejszym i jednocześnie najdroższym przedmiotem okazał się tajny przepis Marka Wałkuskiego na kapustę z grzybami. Został wylicytowany za 63 333 zł. Słuchacze, którym nie udało się nic wylicytować, przekazali na rzecz akcji w sumie 70 000 zł, a z nadesłanych w czasie audycji SMSów zebraliśmy aż 65 000 zł. Więcej na temat Trójkowych licytacji można przeczytać na stronie www.swietabezgranic.pl.

Dziękujemy Redakcji i Słuchaczom Trójki, którzy uczynili nasze święta magicznymi. Dziękujemy operatorom sieci komórkowych, którzy zrzekli się na rzecz akcji dochodu z połączeń.

Mimo, że 19 grudnia odbyła się już ostatnia licytacja, akcja Święta bez granic 2014 trwa nadal! Zachęcamy do zakupu płyty „Święta bez Granic 2014″, ze sprzedaży której dochód zostanie przekazany na rzecz naszej Fundacji. Do 31 stycznia 2015 czekamy również na SMSy o treści POMOC pod numer 72 265.

Całej Redakcji Trójki, wszystkim Słuchaczom, życzymy wyjątkowo pięknych, rodzinnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia!